Opis produktu

 

 

Zinzino BalanceTest to test do samodzielnego wykonania, który analizuje występowanie kwasów omega-3, omega-6 i innych kwasów tłuszczowych we krwi. Test przeprowadzany jest na kropli krwi z palca.

 

BalanceTest mierzy występowanie 11 różnych kwasów tłuszczowych we krwi, co odzwierciedla występowanie kwasów tłuszczowych w diecie, w tym kwasów omega-6 i omega-3. Test sprawdza też równowagę kwasów omega-6:3 w organizmie. Wykonanie testu zajmuje mniej niż minutę. Anonimowe wyniki testu można pobrać ze strony internetowej www.zinzinotest.com w ciągu 20 dni od jego przeprowadzenia. Próbki krwi są analizowane przez Vitas AS, czołowe laboratorium w Norwegii.

  • Test suchej kropli krwi do samodzielnego wykonania
  • Mierzy 11 kwasów tłuszczowych we krwi.
  • Informuje o bilansie omega-6:3

Jak to działa?

Wykonaj pierwszy BalanceTest, wyślij próbkę krwi do laboratorium. Zalecamy natychmiastowe rozpoczęcie przyjmowania dziennej dawki preparatu Zinzino Balance. Po 20 dniach dostępne będą dokładne wyniki testu* zarówno w zakresie poszczególnych kwasów tłuszczowych jak i bilansu omega-6:3. Kontynuuj przyjmowanie produktów Balance zgodnie z zaleceniem przez 120 dni, a następnie wykonaj drugi BalanceTest, aby dowiedzieć się, jak zmienił się profil kwasów tłuszczowych.

 

PORADA
– Zalecamy przestrzeganie zdrowej i zróżnicowanej diety, która zawiera tłuste ryby żyjące w naturalnym środowisku, warzywa, owoce, jagody i produkty
pełnoziarniste. Należy zmniejszyć spożycie olejów roślinnych bogatych w omega-6 i przetworzonej żywności.
– Przyjmowanie dziennej dawki produktów Zinzino Balance dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA, a także polifenoli z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. – Regularna aktywność fizyczna jest ważna dla dobrego stanu zdrowia

 

Vitas

- certyfikowane labolatorium z 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości, niestandardowych chromatograficznych usługi analitycznych opartych na najnowszej wiedzy i technologii - analizuje próbki krwi w celu określenia profilu kwasów tłuszczowych odzwierciedlających twoja dietę.